Over ons

Hofmeester Dental is sinds 1978 een gevestigde naam in de dentale wereld. Vanaf het moment dat de familie Hofmeester de overstap maakte van de banden naar de tanden is Hofmeester Dental niet weg te slaan uit de dentale wereld.
 

Niet lullen, maar poetsen

Dé gevleugelde uitspraak van Rotterdam en graag maken we dit waar. Vanaf 7.30 uur zijn we bereikbaar voor vragen, hulp of bestellingen. Deze worden tot 19.00 uur ’s avonds verstuurd, zodat u dit de volgende dag in huis heeft.
Hofmeester Dental is sterk verankerd in Rotterdam en omstreken. In een straal van circa 20 kilometer rondom Rotterdam bezorgen we uw bestelling persoonlijk in de praktijk. Den Haag, Zoetermeer of Gouda worden eveneens wekelijks bezocht.
Grijpt u naast een product, maar heeft u het diezelfde dag nog nodig? We springen speciaal voor u in de auto!
 

Er gaat niets boven Groningen

In 2014 is Hofmeester gestart met een vestiging in Groningen, van waaruit de provinciën Groningen, Friesland, Drente en Overijssel worden beleverd. Onze persoonlijke aanpak, onze mentaliteit en onze mensen bieden dezelfde service als uw collega’s uit Rotterdam gewend zijn.
Voor meer informatie verwijzen we u graag door naar de website van de Hofmeester E Dental groep.
 

Partners

Hofmeester Dental beschikt over een eigen magazijn en heeft de gehele distributie in eigen handen. Deze onafhankelijke positie zorgt niet alleen voor een ongekende flexibiliteit, maar we nemen onze partners alle zorgen omtrent de logistiek hiermee uit handen.
Op dit moment voeren we de logistiek voor de volgende partners:
 
 

De mensen bij Hofmeester

 

Niels Kleijer
Directeur
niels@hofmeester.nl

Pieter-Jan Prince
Directeur
pieter-jan@hofmeester.nl

Rien Hermans
Directeur
rien@hofmeester.nl

Tijn Stoeldraijer
Hoofd Verkoop Binnendienst
tijn@hofmeester.nl

Rob Brons
Inkoop
rob@hofmeester.nl

Paul Kooij
Business development
paul@hofmeester.nl

Henri Hopman
Hoofd Administratie
henri@hofmeester.nl

Gerard Koster
Hoofd IT
gerard@hofmeester.nl

Erwin Eskes
E-commerce development
erwin@hofmeester.nl

Marco van der Wielen
Bestandsbeheer
marco@hofmeester.nl

Monique Hofmeester
Binnendienst Verkoop
monique@hofmeester.nl

Ramon van Koppen
Binnendienst verkoop
ramon@hofmeester.nl

Manou Vons
Binnendienst verkoop
manou@hofmeester.nl

John de Vries
Vertegenwoordiger
john@hofmeester.nl

Bastiaan Brem
Vertegenwoordiger
bastiaan@hofmeester.nl

Vincent den Haan
Vertegenwoordiger
vincent@hofmeester.nl

Bert Verhagen
Vertegenwoordiger
bert@hofmeester.nl

Ioannis Saflayiouras
Hoofd magazijn
ioannis@hofmeester.nl

Sunniel Gangadien
Magazijn
sunniel@hofmeester.nl

Errol Meijer
Magazijn
errol@hofmeester.nl

Jeffrey Buurman
Magazijn
jeffrey@hofmeester.nl

Joeri Hofman
Magazijn
joeri@hofmeester.nl

Ron Holst
Expeditie
ron@hofmeester.nl